25 mai 2010

Poze din deplasarea de la Brasov...

Infrangere in primul meci din Play-Off...

In primul meci din finala campionatului, City'Us Tg-Mures a pierdut la limita cu Design Construct Brasov dupa un meci spectaculos cu rasturnari de situatie. Muresenii au intrat foarte motivati in teren iar la pauza conduceau cu 2-0. In repriza a doua brasovenii au reusit sa intoarca rezultatul si in cele din urma au reusit victoria cu 5-4, dupa ce muresenii nu au reusit sa profite de nenumarate ocazii de gol. Asadar, muresenii joaca acasa cele doua meciuri care vor stabilii campioana 2009/2010. Golutile muresenilor au fost marcate de : Gherman (2), Rodrigo si Lando. Speram ca la Tg-Mures sa facem doua jocuri cat mai reusite si sa demonstram ca avem valoare si ca  meritam sa castigam titlul...