25 apr. 2010

Benfica castigatoarea Uefa Cup 2010 :

Benfica Lisabona a castigat Cupa Uefa la Futsal invingand in finala pe cei de la Interviu Madrid cu scorul de 3-2. Golul victoriei a venit in minutele de prelungire spaniolii au incercat egalarea jucand 5 contra 4, dar apararea buna a celor de la Benfica a reusit sa se concentreze  si in final sa obtina victoria. Golurile celor de la Benfica au fost marcate de: Joel, Arnaldo si Davi. Iar pentru cei de la Interviu Madrid au punctat: Betao si Marquinho.

City'Us joaca la Galati:

City'Us Tg-Mures se deplaseaza azi,25.04.2010 la Galati pentru a disputa primul meci din semifinalele Play-Off-ului. Meciul sa va disputa luni, ora 20.00. Pentru acest meci au fost convocati urmatorii jucatori: Moldovan, Carlao, Molo, Philiphe, Paulinho, A.Almasan, Titalo, Magurean, Rodrigo, V.Hugo, Lando si Csoma F. Speram ca muresenii sa faca un meci cat mai bun si sa se i ntoarca cu cele 3 puncte puse-n joc. BaftaCity'Us!